Hakkımızda

Şirketimiz 1996 yılında kuruldu.Mobilya doğrama atölyesi olarak yılların verdiği tecrube ve tuketici ihtiyaçlarına cevap vermek için 2000 yılında Pvc Kapı pencere atölyesi ilave edilerek şirket büyüme yolunda ki adımlarını hızlandırdı.

Talepler artıkça ihtiyaçlara cevap vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamak için 2004 yılı ilk yarısında KARPEN Plastik ile anlaşma sağlayanarak Doğu ve G.Doğu bölge distributörlüğü şirket bünyesine katmış olduk. Doğu ve G.Doğu bölgesinde hizmet verdiğimiz çalışan atölye bayilerimiz 80 adeti aşmış bir durumda .

İnşaat sektöründen gelen talepler doğrultusunda 2012 yılında Emlak İnşaat ofisini açarak aynı sektörde büyümeye devam ediyoruz.2013 yılında KARPEN Plastik tarafından imalatı başlayan KAR ALUMİNYUM markasında bölge distribütörlüğünü alarak her alanda müşterilerimize hizmet vermeye başladık.

Şirketimizin ve çalışanlarımızın müşteri memnuniyet odaklı çalışmalarımız sayesinde bu gün 3000 m2 kapalı olmak üzere 10000 m2 alan bayilerimiz ve müşterilerimize hizmet vermekteyiz.